Logo

SPONSOR

GULDSPONSORER
SLETTEN SAILING TEAM
2016

CONECTIVO HOLDING
SØLVSPONSORER
SLETTEN SAILING TEAM
2016




Sletten Bådeklub søger sponsorer til Sletten Sailing Team

Bliv sølv- eller guldsponsor.

Sølvsponsor 2016 med et sponsorbidrag på mellem kr. 5.000 og kr. 24.999 årligt.

Guldsponsor 2016 med et sponsorat på kr. 25.000 eller mere årligt. .



Klik her for at oprette en profil

Formand:
Eva Hofman-Bang
Seniorudvalg
Munkegårdsvej 64
3490 Kvistgård
eva.hofman.bang@gmail.com
Mobil: +45 2082 9601
 
 
Kasserer + Webmaster:
Erik Møller-Madsen
Ravnsbjerggårdsvej 206
3480 Fredensborg
emm@canon.dk
Mobil: +45 2164 5214


Bestyrelsesmedlemmer:

Per Holmgaard
Kabysudvalg + Materiel land
Klinken 28
2990 Nivå
per.holmgaard@lexmark.dk
Mobil: +45 2338 8823
 
 
Pernille Gøttler
Kajakudvalg
Langebjergvej 320
3050 Humlebæk
Cpernillegottler@webspeed.dk
Mobil: +45 5073 0500


Thomas De Leeuw
Materiel vand
Øresundsvej 64
3050 Humlebæk
auto@hannadeleeuw.dk
Mobil: +45 3079 7833
 
 
Suppleanter:
 
Peter Krarup
Teknisk Udvalg
Øregårds Alle 17
2900 Hellerup
npk@krarups-snedkeri.dk
Mobil: +45 2088 3218
 
 
Lars Gandrup Petersen
Kornager 202
2980 Kokkedal
lgp@clipper-group.com
Mobil: +45 4085 8182
 
 
 
Sekretær:
Susanne Barnewitz Christrup
susannebarnewitz@yahoo.dk
Mobil: +45 3013 7485
 
 
Aktivitetsudvalg:

Karsten Frese
Stubbedamsvej 57 B
3000 Helsingør
frese@mbuna.dk
Mobil: +45 2015 0427


Kabysudvalg:
 
Per Holmgaard
(se bestyrelsen)


Sejladsudvalg:
 
Johannes Kildeby
Baunebjergvej 107
3050 Humlebæk
jok@alectia.com
Mobil: +45 2010 4304
 
Onsdagssejladser
 
Gorm Arildsen
Ga@koda.dk
Mobil: +45 2016 6745

 
Ungdomsudvalg:

Linda Cerup-Simonsen
Teglgårdsvej 133
3050 Humlebæk
linda.cerup.simonsen@gmail.com
Mobil: +45 2830 4742
 
Niels Ole Sloth
Kystvej 31A
3050 Humlebæk
niels@assurancepartner.dk
Mobil: +45 2811 2031

 
Teknisk udvalg:

Peter Krarup
(se bestyrelsen)


Kabyssen:
 
Jacob Stougaard
Gerdavej 13
3060 Espergærde
stougaardjacob@hotmail.com
Mobil: +45 2726 8641
 

Klubblad:

Redaktion og annoncer
Lars Dyrskjøt
lars@dyrskjoet.dk
Mobil: +45 2161 5210
 
Presse
Rud Kofoed
rud.kofoed@orange.fr
Mobil: +45  2123 0000
 

Bankforbindelse:

Handelsbanken i Fredensborg
Kontingentindbetaling: reg.nr.: 6301 kontonr.: 1688 952
Klubtøj - indbetaling: reg.nr.: 6301 kontonr.: 1323 946

 
Sletten Bådeklub
Sletten Havn 10
3050 Humlebæk

CVR-nr.: 302 184 34

 
Banner